Home Navigáció: Főoldal Daikin klíma
Daikin - Kimagasló, Japán minőség

Daikin klímaA Daikin filozófiájának középpontjában mindenkor az innováció és a minőség áll, ezért szilárdan hisszük, hogy a legjobb termékek kínálatával Európa szerte sikeresek lehettek...

Daikin klíma akcióA Daikin minőséget az értékesítési hálózat intenzív képzésével és a termelési folyamatok állandó korszerűsítésével javítják. A Daikin piacvezető újító szerepe a forgalmazóik, kereskedőik, ügyfeleik és alkalmazottaik között folyó szoros együttműködés gyümölcse.

• 2008 - A McQuay Szanyo és a Szanyo Szerviz cégek felvásárlása.
  • 2006 - Kompresszorok gyártásásra alapították a Daikin Device Czech Republic (DDCZ) üzemet. A Daikin Csoport új tagja az OYL-McQuay cég.
  • 2004 - A Cseh Köztársaságban Plzen mellett nyílt meg a legújabb Daikin gyár.
  • 1999 - DACE Building A Horvátországban, Cseh Köztársaságban, Bulgáriában, Magyarországon, a korábbi Jugoszláviában, Lengyelországban, Szlovákiában, Szlovéniában és Romániában működő leányvállalatok összefogására létrejött a Daikin Airconditioning Central Europe. Az optimális helyi támogatás érdekében Pozsonyban, Budapesten, Bukarestben, Prágában és Varsóban nyíltak fiókirodák.
  • 1996 - A Daikin megkezdi magyarországi értékesítését.
  • 1995 - A vállalat belép a szlovák piacra.
  • 1994 - A Daikin Romániában kezdi értékesíteni termékeit
  • 1993 - A Daikin termékeinek bevezetése a lengyel piacon..
  • 1992 - A vállalat megkezdi működését a cseh piacon
  • 1991 - A Daikin megkezdi magyarországi értékesítését.
  • 1972 - Daikin Europe N.V. A Daikin létrehozza európai leányvállalatát, a Daikin Europe NV-t a belgiumi Ostendben. A japán anyavállalattól érkező befektetéseknek, valamint kutatás-fejlesztési támogatásnak köszönhetően a Daikin Europe a kontinens leghaladóbb légkondicionálók gyártásával foglalkozó komplexummá növi ki magát, és a légkondicionáló piac kereskedelmi és lakossági szektorának elismert vezetője lesz.
  • 1924 - Akira Yamada úr Osakában megalapítja a Daikin Industries Ltd-t. Azokban az időkben a vállalat tevékenysége elsősorban a repülőgépekben használatos fűtőcsövek gyártására irányult.

Daikin Magyarország honlapja: www.daikin.hu