Home Navigáció: Főoldal Szállítás
Szállítási-átvételi feltétele

Az áruházunkban megvásárolt termékeket a következőképpen vehetik át:

• Személyes átvétel: A megrendelt terméket személyesen, nagykállói telephelyünkön veheti át. A terméke átvételének legkorábbi időpontjáról telefonon / e-mailben értesítjük. Személyes átvételre munkanapokon 9 és 17 óra között van lehetőség
  • Kiszállítás az ország egész területén: szerződött szállító partnerünk segítségével, a megrendelést követő 1-2 munkanapon belül tudjuk az átvételt biztosítani, melynek legkorábbi időpontjáról minden esetben telefonon / e-mailen értesítjük. Partnerünk munkanapokon 7.30 és 17.00 között vállalja a termékek kézbesítését, melynek napon belüli időpontjára, sajnos nincs ráhatásunk. (Nagyobb mennyiségű, illetve nagyméretű készülékek esetében cégünk munkatársai, saját autóinkkal végzik a házhoz szállítást.)
  • Abban az esetben ha, Szabolcs- Szatmár- Bereg megye és Hajdú- Bihar megye területén velünk szerelteti nálunk megrendelt klímáját, valamint a szállítás és a szerelés időpontja megegyezik a megrendelt terméket díjmentesen házhoz szállítjuk!
  • Az ország egész területén a kiszállítás díja bruttó 5.000Ft.