fbpx

KLÍMÁK – SZERELÉSSEL – FELÚJÍTÁSI OTTHONFELÚJÍTÁSI TÁMOGATÁSSAL

A Kormány a gyermeket nevelő családok otthon-felújítási támogatásáról szóló 518/2020. (XI. 25.) Kormányrendeletben (a továbbiakban: Rendelet) foglaltak alapján klíma készülékekre is igénybe vehető a támogatás. A támogatás összege a számlával igazolt felújítási költségek 50%-a, de legfeljebb 3 000 000 forint (Rendelet 5. §.). A támogatás összegében az anyagköltség, illetve a vállalkozói díj 50-50%-os arányban szerepelhet (Rendelet 7. § (3)).

RÁADÁSUL MOST AZ INGYENES FELMÉRÉSÜNKÖN SEGÍTÜNK KIVÁLASZTANI
AZ ÖN SZÁMÁRA LEGMEGFELELŐBB KLÍMÁT

FIGYELEM!
Fontos, hogy az INGYENES  helyszíni felmérést mielőbb kérje tőlünk, mert még ha egy késöbbi időpontban is szeretne csak klímát telepíttetni, akkor is érdemes előre beütemeztetni az időpontot.

A tavasz beköszöntével, olyan mértékben megnő a klímák iránti igény, hogy a szerelésre gyakran csak hónapokkal késöbbi időpontot tudunk adni.

Az INGYENES helyszíni felmérés kérése nem jár vásárlási kötelezettséggel!

Adja meg milyen számon hívhatjuk az ingyenes felméréssel kapcsolatban!